Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete vkládat své nápady, názory a také mezi sebou komunikovat

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kontakt

(Michal, 13. 6. 2021 22:16)

Dobrý den, chtěl bych poprosit o email na pana Radka Stratila. Mám na něj pár dotazů. Na akci jsem s ním mluvil, ale na nějaký kontakt jsem se zapomněl zeptat.
Díky

Plocha je nachystaná.

(Petr , 27. 3. 2021 18:40)

Plocha je zarovnaná a zavalcovaná můžeme opět létat, snad i tráva brzo poroste.

Re

(Ota, 1. 12. 2020 16:15)

Pokud Ti to odsouhlasilo představenstvo klubu, tak s tím nemám žádný problém.

Svévolné počínání

(Ota, 1. 12. 2020 13:44)

Všude se mluví o demokracii. Tak i my bychom se měli účastnit rozhodování o dění v klubu, a veškerá činnost by měla vycházet alespoň z většinového názoru všech členů klubu. Nevím o tom, že bychom si na schůzi nebo jednání výboru odsouhlasili navezení hromad ornice na plochu letiště. Zatím to beru, jako svévolné počínání jednotlivce.

Nemá to nic se Svévolným počínáním

(Petr, 1. 12. 2020 15:30)

Jedna s věci které nepočkají do porady,jako nabídka ornice i s dovozem ,tak se nedá čekat do porady.Proto tady máme představenstvo kteří můžou rozhodovat. Já jako řadný člen který se snaží pro letiště něco udělat a zachovat provozu schopnost,funkčnost letiště sem obvolal všechny kompetentní osoby a nadhodil tuto možnost k posouzení. Žádné moje svévolné rozhodnutí!!! Ale návrch a možnost.
Pokud to někomu tak vadí, a zvláš těm co pro letiště nehnou brvou tak se samozřejmě žádné brigády zůčastnovat nemusí! Děláme to jen pro naší radost s letiště a to bohužel přináší i nějakou práci.
Bohužel je mnoho členů co pro chod letiště neudělají vůbec nic,tak jak by to dopadlo kdyby to tak dělali všichni

dohledání modelu dvouplošníku

(Radomil Běleš, 19. 11. 2020 10:19)

Dobrý den, rozloučili jsme se společně s naším kamarádem Andrejem.Pro mne byl dokonce člen
rodiny.
Obracím se na Vás s prosbou,zda neměl u Vás uložený žlutý dvouplošník,který mě opravoval .
Pokud ano prosím bylo by možno mě ho předat?

Prosím napište na autoravira.cz@iol.cz

Nezvaná náštěva divočaci.

(Petr, 10. 10. 2020 9:33)

Tak nás opět navštívili divočáci dole v levém rohu. Némáte někdo tušení třeba zkusit ty pachové ohradníky ? Než nám stoho opět udělají oraniště? Nebo co tám dát?

A druhá věc nemá doma někdo jutové pytle aby se mohlo uklidit to dřevo do pytlu a schovat na půdu?

Reklamace baterie

(Ota, 7. 9. 2020 15:05)

Měl bych dotaz, zda někdo nebude mít cestu přes Jihlavu, v blízké době.
Potřeboval bych dopravit baterii z letiště na reklamaci do firmy NEOSOLAR spol.s r.o.
Pávovská 5456/27a, 586 01 Jihlava.
Ota
Nehlaste se všichni.....

Taky bych uvítal

(Tomáš M, 6. 8. 2020 15:17)

Myslím si,že by bylo velkým přínosem pro naši modelářskou činnost,prodloužit čas na provoz modelů se spalovacími motory z dosavadní 19h na 20h.Všichni víme,že v těchto parných dnech,kdy venkovní teplota začíná klesat až po 18h se dá jít vlastně na letiště...Jak už zde bylo zmíněno,poskládání modelu zabere taky nějaký čas a opravdu zbývá prostor tak na jeden let a je 19h...Zaznělo zde,že lidé v okolí si stěžují na hluk z letiště atd...Ale myslím si,že by stálo za to se zamyslet třeba nad tím,že i tito lidé,co si stěžují na hluk,tak startují své sekačky a křovinořezy v těchto velmi teplých dnech až po 18h a později...Bylo by dobré najít nějaký smírný kompromis.Prodloužení na 20h červen - červenec - srpen...???

Re: Taky bych uvítal

(Ivan Tuček, 13. 8. 2020 20:40)

Proč to řešíš, když neumíš lítat?

Re: Re: Taky bych uvítal

(šel okolo, 14. 8. 2020 15:57)

Právě proto, aby se naučil "bez treněrovky, nět šampiona"

Já sem taky pro

(Petr Ch, 5. 8. 2020 16:30)

Alespoň ten prázdninový provoz posunout do te 8,je pravda že v tom horku se nedá na letiště dřív jak v 5 hodin a než to člověk poskládá je po šesté a stihne fakt sotva jeden start ,zvlášť když se větr většinou uklidní po té sedmé

omezení provozu

(MirekF, 3. 8. 2020 21:55)

Já bych tou osmou večerní hodinu přivítal, ale je to opravdu na obci…a domluvě. Protože je skutečnost i ta, že někomu budeme vadit třeba v 16:00, mám zkušenost, že různé jiné hluky obyvatelům nevadí, ale jak uslyší modeláře jsou v pozoru. Tak jak to napsal MirekP v letním období by se to dalo řešit a nemusely by vznikat problémy. A ještě něco, je nás v klubu cca 30 a je celkem smutné, že se k této problematice vyjádřilo tak málo členů. Takže hodně startů a hezkých přistání.

omezení provozu

(MirekP, 2. 8. 2020 11:23)

Je to sice spíše na rozhodnutí obce ale také bych se velmi přimlouval za posunutí omezení provozu modelů se spalovacím motorem ze sedmé na osmou hodinu. Alespoň nyní uprostřed léta, kdy je vše vlivem tepla a světla časově posunuté. Myslím, že by to okolním obyvatelům nemuselo vadit a nám již určitě ne. Však to všichni znáte sami, když člověk přečká polední vedra a vypraví se na letiště, je již téměř sedm hodin.

omezení provozu

(Jara, 1. 8. 2020 23:09)

Já nejsem proti,celé omezení vzniklo na základě připomínek občanů jak s Pohořelic tak Napajedel.
A přišly s těmito připomínkami členové klubu,že jsou napadáni občany hlavně s Napajedel,je to na uvážení?

Omezení provozu motorových letadel

(Ota, 1. 8. 2020 12:20)

Chtěl bych otevřít diskuzi o omezení provozu motorových letadel, které je nyní do 19:00 hodin.
Myslím, že by se dalo uvažovat o posunu na 20:00 hodin. Nyní v letní dny, kdy je dlouho světlo, by to byl významný přínos, pro naši modelářskou činnost.

Jet polietanie

(Juraj SK, 11. 7. 2020 18:21)

Chlapci ďakujem v mene Slovenskej posádky za super akciu, kde nás ani dážď a vietor neodradili a celkovo sme super polietali. Dakujeme za super občerstvenie a kolektív ! Dúfam že sa vidíme v Dlzine 15.8.2020 kde ste všetci srdečne vítaní .


CZECHOSLOVAK JET TEAM

Pohodový vikend

(Mira, 10. 7. 2020 11:20)

Take mam rad srandu ale ted vazne. Jak vite, mame tento vikend na letisti akci. Vsichni jste vitani. Clenove, neclenove,byvali clenove, s modelem i bez modelu. Jde o to se sejit, pokecat, poletat a uzit si radosti. M.

Sečení

(Petr, 30. 5. 2020 18:03)

Panové co tak jit taky přidat ruku k nějaké práci!!! Než tady blbě remcat. Proč nemáme čím sekat? Kde na to vezmem?!!! Dnes sem se opět snažil posekat okolo laviček a chaty svou el sekačkou protože už si nechci půjčovat křoviňák od rodičů a jak to dopadlo zase na jen vztek na centrálu která neutahne ani 100 žárovku jen vše dokonale zkurvý!!! Kde vezmem na novou? Tuhle vysloužilku sme taky dostali darem!! Jako všechno doposud !!!
Myslite že to tak pujde i na dále?????!
Ja už na to seru !!!! Sem zvědav jestli někdo zvás to tam posecě!!!! Já už sem obětoval dost svých peněz a času a vysledek je stějně k hovnu tak se na to vyserme všichni.!!!!

výše členských příspěvků na rok 2020

(Milan, 30. 4. 2020 18:02)

Pokladník souhlasí! Nechat letos příspěvek na původní hodnotě 700Kč. I já budu nezaměstnaný...
I když, vidím poctivou přípravu covidelářů na druhou vlnu epidemie. Do konce roku se zřejmě počet členů výrazně sníží. Přeci jenom samí důchodci... Uvidíme podle smrtnosti.